Terma & Kushte

  • Kupon i vlefshem vetem per femra

Pershkrimi

Gjithmone eshte e rendesishme ti kushtoni pak vemendje dhe kohe vetes suaj! Te pasurit kembet te bukura, te buta dhe te kuruara eshte kaq e rendesishme per te gjitha femrat ne pergjithesi.

Një qendër estetike të bën gjithmonë të ndihesh e përkëdhelur ndaj edhe Salloni Elios vjen me nje oferte fantastike per ju:

Pedikyr + Trajtim kembesh nga 3500 leke vetem 2500 leke. Por nuk mbaron me kaq! Gjithashtu ju mund te perfitoni edhe nje masazh qetesues kembesh falas.

Ne fund te ketij sherbimi ju sigurojme qe do keni kembe te buta, te lemuara, te hidratuara dhe te clodhura.

Rezervo takimin tend per te pasur rezultate qe do i adhuroni!

Post a Comment

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pakete Per Kujdesin E kembeve

Pedikyr + Trajtim Kembesh vetem 2500 leke +Masazh Qetesues Kembesh Falas

2,500 Lekë

3,500

Vlera

29 %

Zbritje

1,000

Kursimi

Nxitoni! Oferta Skadon për:

d.
h.
m.
s.
0 kupona të shitur